Türkçe Seslendirme

KADIN SESLER

ERKEK SESLER

Türkiye’nin en çok bilinen deneyimli seslendirme sanatçıları ile hayat bulan reklam, tanıtım, eğitim filmi, belgesel, sesli kitap v.b. projeler markanızın gücüne güç katar.

Ulusal televizyon kanallarında, dijital yayın platformlarında, radyolarda ve internette yayınlanan içeriklerde seslerini duyup hayran kaldığınız sanatçılara ulaşmak şimdi Sesli Reklam sayesinde çok kolay.

Yıllarca Arena programındaki anlatıcı olarak zihinlerimize kazınan Cahit Şaher, bir çok yabancı film dublajında ünlü aktörleri konuşan Sungun Babacan, son zamanlarda Star Tv’nin kurumsal sesi olarak duymaya başladığımız çok eski bir tiyatro ve seslendirme sanatçısı olan Emir TAYLA, yine NTV yayın grubundan NTV ve NTV Radyonun kurumsal sesi Süha ÇALKIVİK, yılların eskitemediği dokunaklı sesi ile Hayri KÜÇÜKDENİZ, Kurtlar vadisinin başrolü Polat ALEMDAR’ı ve daha pek çok dizi ve sinema filminde başrol konuşan Umut TABAK, Ayhan KAHYA, Cahit ŞAHER, Selçuk KIPÇAK ve Netflix, Digiturk, BluTV gibi platformlarda, sevilen kanallarda, sinemalarda duyduğumuz daha nice ünlü seslendirme sanatçısı Sesli Reklam çatısı altında….

Şimdi, projeniz için en doğru sesi seçin ve teklif isteyin.

Türkçe