Hakkımızda

Sesli Reklam Seslendirme Ajansı

Dünyanın sesi

Sesli Reklam Seslendirme Ajansı olarak, kuruluş yılımız olan 2003’ten beri binlerce sesi dinleyip en iyilerini hizmetinize sunduk. Bugün, başta Türkçe olmak üzere 50’den fazla dilde, 1000’e yakın profesyonel seslendirme sanatçısı ile dünyanın ses kalitesini yükseltiyoruz.

Türkiye ve dünyanın her yerinden en iyi sanatçılar, yüksek donanımlı stüdyolarımızda önde gelen marka, kurum ve ajanslarına yıllardır ses veriyor. Her dilin “native” sanatçılarıyla çalışıyor, en etkili ve hatasız sonucu garanti ediyoruz.

Biliyoruz ki iyi duymak ve söylemek için sadece iki kulak ve bir dil yetmez! İyi olanı anlamak, dünyaya iyi sesler yaymak için bilgi, tecrübe, donanım ve özel ilgi gerekir. Biz, 15 yılı aşkın süredir medya dünyasında kazandığımız bilgi ve tecrübeyle, yüksek kaliteli ses kayıtlarına imkan veren tam donanımlı stüdyolarımız ve başarılarını kanıtlamış sanatçılarımızla her tür seslendirme işinizde çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Reklam, tanıtım ve eğitim filmleri, belgesel, sesli kitap, sesli santral seslendirme ve işin içine insan sesi giren tüm medya işlerinizde siz de Sesli Reklam’a ulaşın sessiz kalmayın.

İşte sesli söylemekten gurur duyduğumuz referanslarımızdan bazıları:

LC Waikiki, Defacto, Colins, Turkish Airlines, Atlas Global,Vitra, Ziraat Bankası, Türk Telekom, Vakıfbank,  Socar, Otri Bebe, Lassa, Kuveyt Türk, Penti, ModaCruz, Kilim, İz TV, Beymen, Tuborg, Vitra, Ziraat Bankası, Türk Telekom, Vakıfbank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Bay Döner, ANews, Turkuvaz Medya, Mastarcard, Bürtotime, Uludağ Gazoz, Nestle Pure Life vs…

Türkçe