Sesli Reklam, kadrosundaki yabancı dil seslendirme sanatçıları ile Portekizce Seslendirme hizmetini profesyonelce sizlere sunuyor.

Tanıtım Filmleri başta olmak üzere, şirket içi oryantasyon videoları seslendirmeleri, slayt sunumları, reklam filmleri, eğitim filmerinin Portekizce Seslendirme Hizmetini, Profesyonel ve anadili Portekizce olan Portekizli Seslendirme Sanatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

Portekizce ses örnekleri için playerımızda bulunan trackleri dinleyebilirsiniz.

Portekizce seslendirme için profesyonel ve Anadili Portekizce olan seslendirme sanatçıları yapmadığı takdirde sunumlarınızda ciddi sorunlar yaşamanız çok yüksektir. Portekizce seslendirme yaptırmanın amacı, yapılan filmin, sunumun ya da içeriğin, yabancı insanlara dinletilecek ya da izletilecek olmasıdır.

Bu çok hassas bir konudur. Seslendirme yapılırken, sadece seslendirme yapılacak dili bilmek yeterli değildir. Seslendirme profesyonellik isteyen bir iştir. Portekizce Seslendirmede bu daha da önemlidir. Çünkü seslendirmeyi yaptırmayı düşündüğünüz kişi herhangi bir dil kursunda öğretmenlik yapıyor olabilir, yani dilin öğrenilmesini sağlayabilir, fakat bu durum onun bir seslendirme sanatçısı olabileceği ve seslendirme yapabilceği anlamına gelmez.

Dolayısıyla Portekizce Seslendirme için yapılması gereken, Anadili Portekizce olan profesyonel bir seslendirme sanatçısı ile çalışmaktır.

Sesli Reklam seslendirme kadrosunda yer alan profesyonel Portekizli seslendirme sanatçıları ile bu hizmeti size en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.