Sesli Reklam, kadrosundaki yabancı dil seslendirme sanatçıları ile Lehçe Seslendirme hizmetini profesyonelce sizlere sunuyor.

Tanıtım Filmleri başta olmak üzere, şirket içi oryantasyon videoları seslendirmeleri, slayt sunumları, reklam filmleri, eğitim filmerinin Lehçe Seslendirme Hizmetini, Profesyonel ve anadili Lehçe olan Polonyalı Seslendirme Sanatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

Lehçe ses örnekleri için playerimizde bulunan trackleri dinleyebilirsiniz.

Lehçe seslendirme için profesyonel ve Anadili Lehçe olan seslendirme sanatçıları yapmadığı takdirde sunumlarınızda ciddi sorunlar yaşamanız çok yüksektir. Lehçe seslendirme yaptırmanın amacı, yapılan filmin, sunumun ya da içeriğin, yabancı insanlara dinletilecek ya da izletilecek olmasıdır.

Bu çok hassas bir konudur. Seslendirme yapılırken, sadece seslendirme yapılacak dili bilmek yeterli değildir. Seslendirme profesyonellik isteyen bir iştir. Lehçe Seslendirmede bu daha da önemlidir. Çünkü seslendirmeyi yaptırmayı düşündüğünüz kişi herhangi bir dil kursunda öğretmenlik yapıyor olabilir, yani dilin öğrenilmesini sağlayabilir, fakat bu durum onun bir seslendirme sanatçısı olabileceği ve seslendirme yapabilceği anlamına gelmez.

Dolayısıyla Lehçe Seslendirme için yapılması gereken, Anadili Lehçe olan profesyonel bir seslendirme sanatçısı ile çalışmaktır.

Sesli Reklam seslendirme kadrosunda yer alan profesyonel Polonyalı seslendirme sanatçıları ile bu hizmeti size en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.