Sesli Reklam, kadrosundaki yabancı dil seslendirme sanatçıları ile Kürtçe Seslendirme hizmetini profesyonelce sizlere sunuyor.

Tanıtım Filmleri başta olmak üzere, şirket içi oryantasyon videoları seslendirmeleri, slayt sunumları, reklam filmleri, eğitim filmerinin Kürtçe Seslendirme Hizmetini, Profesyonel ve anadili Kürtçe olan Kürtçe Seslendirme Sanatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

Kuzey Irak ta kullanılan Soranice dili ile ilgili seslendirme sanatçılarınıda kadromuzda bulundurmaktayız.

Kürtçe ses örnekleri için playerımızda bulunan trackleri dinleyebilirsiniz.

Kürtçe seslendirme için profesyonel ve Anadili Kürtçe olan seslendirme sanatçıları yapmadığı takdirde sunumlarınızda ciddi sorunlar yaşamanız çok yüksektir. Kürtçe seslendirme yaptırmanın amacı, yapılan filmin, sunumun ya da içeriğin, yabancı insanlara dinletilecek ya da izletilecek olmasıdır.

Bu çok hassas bir konudur. Seslendirme yapılırken, sadece seslendirme yapılacak dili bilmek yeterli değildir. Seslendirme profesyonellik isteyen bir iştir. Kürtçe Seslendirmede bu daha da önemlidir. Çünkü seslendirmeyi yaptırmayı düşündüğünüz kişi herhangi bir dil kursunda öğretmenlik yapıyor olabilir, yani dilin öğrenilmesini sağlayabilir, fakat bu durum onun bir seslendirme sanatçısı olabileceği ve seslendirme yapabilceği anlamına gelmez.

Dolayısıyla Kürtçe Seslendirme için yapılması gereken, Anadili Kürtçe olan profesyonel bir seslendirme sanatçısı ile çalışmaktır.

Sesli Reklam seslendirme kadrosunda yer alan profesyonel Kürt seslendirme sanatçıları ile bu hizmeti size en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.