Sesli Reklam, kadrosundaki yabancı dil seslendirme sanatçıları ile Japonca Seslendirme hizmetini profesyonelce sizlere sunuyor.

Tanıtım Filmleri başta olmak üzere, şirket içi oryantasyon videoları seslendirmeleri, slayt sunumları, reklam filmleri, eğitim filmerinin Japonca Seslendirme Hizmetini, Profesyonel ve anadili Japonca olan Japonca Seslendirme Sanatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

Japonca ses örnekleri için playerımızda bulunan trackleri dinleyebilirsiniz.

Japonca seslendirme için profesyonel ve Anadili Japonca olan seslendirme sanatçıları yapmadığı takdirde sunumlarınızda ciddi sorunlar yaşamanız çok yüksektir. Japonca seslendirme yaptırmanın amacı, yapılan filmin, sunumun ya da içeriğin, yabancı insanlara dinletilecek ya da izletilecek olmasıdır.

Bu çok hassas bir konudur. Seslendirme yapılırken, sadece seslendirme yapılacak dili bilmek yeterli değildir. Seslendirme profesyonellik isteyen bir iştir. Japonca Seslendirmede bu daha da önemlidir. Çünkü seslendirmeyi yaptırmayı düşündüğünüz kişi herhangi bir dil kursunda öğretmenlik yapıyor olabilir, yani dilin öğrenilmesini sağlayabilir, fakat bu durum onun bir seslendirme sanatçısı olabileceği ve seslendirme yapabilceği anlamına gelmez.

Dolayısıyla Japonca için yapılması gereken, Anadili Japonca olan profesyonel bir seslendirme sanatçısı ile çalışmaktır.

Sesli Reklam seslendirme kadrosunda yer alan profesyonel Japon seslendirme sanatçıları ile bu hizmeti size en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.