Ak Parti Bursa Yıldırım İlçe Başkanlığı, faaliyet raporu sunumu için kalite odaklı bir çalışmayla Sesli Reklam'ı tercih etti... Yıldırım ilçesinde gerçekleştirilen yatırımlar, yapılan çalışmalarla ilgili hazırlanan görsel çalışma Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan foroğraf ve bilgiler doğrultusunda, profesyonel çalışma arkadaşlarımızın öz verili çalışmasıyla Sesli Reklam tarafından bir sunum videosu olarak hazırlandı. Kısa sürede ve tam zamanında teslim edilen çalışmanın Seslendirme ,video editi ve görsel çalışmaları sanat yönetmeni kontrolünde Sesli Reklam stüdyolarında yapıldı...
Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı Faaliyet Raporu Seslendirmesi ve Video Sunum Montajı... Ak Parti Bursa Yıldırım İlçe Başkanlığı faaliyet raporu sunumu için yine Sesli Reklam'ı tercih etti... Yıldırım ilçesinde gerçekleştirilen yatırımlar, yapılan çalışmalarla ilgili hazırlanan görsel çalışma Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı tarafından derlenen foroğraf ve bilgiler doğrultusunda Sesli Reklam tarafından bir sunum videosu olarak hazırlandı. Seslendirme ve video editi Sesli Reklam stüdyolarında yapıldı... Sesli Reklam, siyasi partilere faaliyet raporlarının görsel olarak bir sunum halinde hazırlanması noktasında profesyonel desteği uygun fiyatlarla sunuyor. Parti ilçe teşkilatlarının dönemler içinde yapmış olduğu çalışmalar hakkında görüntülü ve sesli sunumları için sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sesli Reklam Ayrıca seçim dönemlerinde milletvekili adayları için özgeçmiş seslendirmeleri ve powerpoint sunumları hazırlanması, milletvekili adayına ve partilere seçim müzikleri hazırlaması, açık hava ve araç üstü seslendirmelerinde profesyonel desteği çok uygun fiyatlarla sunuyor.

HAS PARTİ
Has Parti Bursa İl Başkanlığı, ilçe teşkilatları tanıtım gecesinin sunumu için kalite odaklı bir çalışmayla Sesli Reklam'ı tercih etti... Yeni açılan ilçe teşkilatının tanıtım gecesinde partililere izletilmek için hazırlanan ve Has Parti Başkanı Numan KURTULMUŞ'un Bursa ziyaretinden görüntülerle oluşturulan video, partililer tarafından tam not aldı.