KALİTELİ, HIZLI ve PROFESYONEL SESLENDİRME…

Sesli Reklam, bir seslendirme şirketidir.

Sesli Reklam, 2003 yılında 3 ortak ve farklı bir isimle başladığı yolculuğuna 2008 yılında, tek ortaklı ve Sesli Reklam ismi ile devam etti.

Bursa’da faaliyette bulunan Sesli Reklam, İstanbul’da çalıştığı bir çok çözüm ortağına daha hızlı çözüm üretebilmek ve daha ulaşılabilir olmak için 2013 yılında İstanbul’a taşındı.

Sesli reklam, Profesyonel Seslendirme Sanatçıları ile Türkçe başta olmak üzere 50’ye yakın dilde Anadili seslendirilecek dil olan sanatçılar ile size çözüm üretmeye hazır.

2014 yılında Ran Yapım LTD. ŞTİ. ile şirketleşen Sesli Reklam, Ran Yapım markası altında faaliyet gösteren, Sesli Santral, Turkishvoiceover.org, Voiceovermarkt gibi 4 markadan biridir.

İstanbul’a geldikten sonra seslendirme kadrosuna Türkiye’nin en çok bilinen ve tanınan seslerini de ekleyen Sesli Reklam, Seslendirme sektöründe birçok marka ve ajansa Profesyonel Seslendirme çözümleri üretmeye davam ediyor.

Sizinde amacınız sorunsuz çalışmak ve seslendirme ile ilgili her alanda profesyonel bir Seslendirme Ajansı ise, Sesli Reklam size yeter.

Kısacası amacınız, sesin olduğu her yerde sorunsuz çalışmaksa, biz çözüm ortağınız olmaya hazırız.

SESLİ REKLAM

POPÜLER SESLER

Referanslar