Sesli Reklam, kadrosundaki yabancı dil seslendirme sanatçıları ile İngilizce Seslendirme hizmetini profesyonelce sizlere sunuyor.

Tanıtım Filmleri başta olmak üzere, şirket içi oryantasyon videoları seslendirmeleri, slayt sunumları, reklam filmleri, eğitim filmerinin İngilizce Seslendirme Hizmetini, Profesyonel ve anadili İngilizce olan İngilizce Seslendirme Sanatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

İngilizce ses örnekleri için playerımızda bulunan trackleri dinleyebilirsiniz.

İngilizce seslendirme için profesyonel ve Anadili İngilizce olan seslendirme sanatçıları yapmadığı takdirde sunumlarınızda ciddi sorunlar yaşamanız çok yüksektir. İngilizce seslendirme yaptırmanın amacı, yapılan filmin, sunumun ya da içeriğin, yabancı insanlara dinletilecek ya da izletilecek olmasıdır.

Bu çok hassas bir konudur. Seslendirme yapılırken, sadece seslendirme yapılacak dili bilmek yeterli değildir. Seslendirme profesyonellik isteyen bir iştir. İngilizce Seslendirmede bu daha da önemlidir. Çünkü seslendirmeyi yaptırmayı düşündüğünüz kişi herhangi bir dil kursunda öğretmenlik yapıyor olabilir, yani dilin öğrenilmesini sağlayabilir, fakat bu durum onun bir seslendirme sanatçısı olabileceği ve seslendirme yapabilceği anlamına gelmez.

Dolayısıyla İngilizce Seslendirme için yapılması gereken, Anadili İngilizce olan profesyonel bir seslendirme sanatçısı ile çalışmaktır.

Dünya üzerinde İngilizce’nin birçok farklı aksanı vardır. Genel olarak iki aksan tercih edilmektedir. Amrikan İngilizcesi ve İngiliz İngilizcesi. Sesli Reklam’ın kadrosunda İngilizce Seslendirme için her aksanda seslendirme sanatçısı mevcuttur.

Sesli Reklam seslendirme kadrosunda yer alan profesyonel İngiliz ve Amerikan seslendirme sanatçıları ile bu hizmeti size en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.