Sesli Reklam, kadrosundaki yabancı dil seslendirme sanatçıları ile Azerice Seslendirme hizmetini profesyonelce sizlere sunuyor.

Trt Avaz’da yayınlanan Azeri Program Seslendirmeleri için Profesyonel Azarbaycan Türkçesi ile seslendirme hizmeti.

Tanıtım Filmleri başta olmak üzere, şirket içi oryantasyon videoları seslendirmeleri, slayt sunumları, reklam filmleri, eğitim filmerinin Azerice Seslendirme Hizmetini, Profesyonel ve anadili Azerice olan Azeri Seslendirme Sanatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

Azerice ses örnekleri için playerımızda bulunan trackleri dinleyebilirsiniz.

Azerice seslendirme için profesyonel ve Anadili Azerice olan seslendirme sanatçıları yapmadığı takdirde sunumlarınızda ciddi sorunlar yaşamanız çok yüksektir. Azerice seslendirme yaptırmanın amacı, yapılan filmin, sunumun ya da içeriğin, yabancı insanlara dinletilecek ya da izletilecek olmasıdır.

Bu çok hassas bir konudur. Seslendirme yapılırken, sadece seslendirme yapılacak dili bilmek yeterli değildir. Seslendirme profesyonellik isteyen bir iştir. Azerice Seslendirmede bu daha da önemlidir. Çünkü seslendirmeyi yaptırmayı düşündüğünüz kişi herhangi bir dil kursunda öğretmenlik yapıyor olabilir, yani dilin öğrenilmesini sağlayabilir, fakat bu durum onun bir seslendirme sanatçısı olabileceği ve seslendirme yapabilceği anlamına gelmez.

Dolayısıyla Azerice Seslendirme için yapılması gereken, Anadili Azerice olan profesyonel bir seslendirme sanatçısı ile çalışmaktır.

Sesli Reklam seslendirme kadrosunda yer alan profesyonel Azeri seslendirme sanatçıları ile bu hizmeti size en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.