Sesli Reklam, kadrosundaki yabancı dil seslendirme sanatçıları ile Arapça Seslendirme hizmetini profesyonelce sizlere sunuyor.

Tanıtım Filmleri başta olmak üzere, şirket içi oryantasyon videoları seslendirmeleri, slayt sunumları, reklam filmleri, eğitim filmerinin Arapça Seslendirme Hizmetini, Profesyonel ve anadili Arapça olan Arap Seslendirme Sanatçılarımızdan destek alabilirsiniz.

Arapça ses örnekleri için playerımızde bulunan trackleri dinleyebilirsiniz.

Arapça seslendirme için profesyonel ve Anadili Arapça olan seslendirme sanatçıları yapmadığı takdirde sunumlarınızda ciddi sorunlar yaşamanız çok yüksektir. Arapça seslendirme yaptırmanın amacı, yapılan filmin, sunumun ya da içeriğin, yabancı insanlara dinletilecek ya da izletilecek olmasıdır.

Bu çok hassas bir konudur. Seslendirme yapılırken, sadece seslendirme yapılacak dili bilmek yeterli değildir. Seslendirme profesyonellik isteyen bir iştir. Arapça Seslendirmede bu daha da önemlidir. Çünkü seslendirmeyi yaptırmayı düşündüğünüz kişi herhangi bir dil kursunda öğretmenlik yapıyor olabilir, yani dilin öğrenilmesini sağlayabilir, fakat bu durum onun bir seslendirme sanatçısı olabileceği ve seslendirme yapabilceği anlamına gelmez.

Dolayısıyla Arapça Seslendirme için yapılması gereken, Anadili Arapça olan profesyonel bir seslendirme sanatçısı ile çalışmaktır.

Arapça dünyanın en zengin dillerinden birisidi ve birçok lehçesi vardır. Genellikle Mısır Arapçası kullanılmaktadır. Hazırlanan projenin hangi ülke de kullanılacağına bağlı olarak farklı lehçeler talep edilebilmektedir. Irak Lehçesi, Lübnan Lehçesi, Suudi Lehçesi ve ya Dubai Lehçesi’de zaman zaman Arapça Seslendirme‘de tercih edilmektedir.

Sesli Reklam; Arapça seslendirme konusunda, Arapçanın tüm lehçelerinde seslendirme yapabilecek bir kadroya sahiptir. Arapça’nın hangi lehçesinde,Arapça Seslendirmeye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Sesli Reklam seslendirme kadrosunda yer alan profesyonel Arap seslendirme sanatçıları ile bu hizmeti size en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktadır.